Coco Truff

Kendi küçük, lezzeti büyük trüfler.

Birbirinden lezzetli altı seçeneğiyle merak uyandıran küçük yaramaz lokmalıklarımız.

Portakal | Moka | Vanilya | Orman Meyvesi | Antep Fıstığı | Hindistan Cevizi


Date: 10:52 AM - Şubat 24, 2021

Kategoriler:
Beyaz Çikolatalı Antep Fıstıklı Truff

Güney Doğu Anadolu’nun efsane lezzeti, kendine has capcanlı yeşil rengi ve yumuşak dokusuyla Antep fıstığı; şimdi, onu bir de çikolata kaplamalı Coco&Clavis yorumuyla tadın.

Bitter Çikolatalı Hindistan Cevizli Truff

Her ısırıkta ağızda dağılan tropik bir hava akımı, sizi etkisi altına alacak. Dışındaki kıtır kıtır çikolata kaplaması, içindeki bembeyaz hindistan cevizi ile zıtlığın güzelliği tek lokmada birleşiyor.

Bitter Çikolatalı Orman Meyveli Truff

Masalsı ormanların kırmızı ve sağlık bombası küçük meyveleri, bu kıtır Coco&Clavis çikolatalarının içinde sürpriz severleri bekliyor; mayhoş tadı ve üst notalarda gezen aromasıyla akıllara kazınıyor.

Bitter Çikolatalı Portakallı Truff

Aromasıyla canlılık katan, neşe saçan Akdeniz meyvesinin çikolata ile zıt birlikteliği lezzet tutkunlarının favorisi. Her ısırıkta biraz daha insanı şaşırtan, akılda kalıcı ve heyecan verici bir seçim.

Beyaz Çizgili Vanilyalı Truff

Dünyanın en lüks baharatlarından biri olan vanilya ile hazırlanan küçük trüflerimiz, ikram ettiğiniz her bir lokmada bu seçkin ve yumuşak aromayı sevdiklerinizle paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Kakao Kaplı Moka Truff

Kahvenin yanına en fazla yakışan şeyin çikolata olduğu aşikar; öyleyse onu neden Coco&Clavis trüflerinde birleştirmeyelim? Gerçek kahve tutkunları için tasarlanan Moka aromalı küçük trüflerimizin her biri adeta, “yenilebilir kahve”.