Coco Kubbe

Sanat aromalı çikolata.
Çikolatacılık, yenilebilir sanat eseri üretmektir. Biz de sıra dışı görünüş ve tatları birleştiren Kubbe serisi eserlerimizle gurur duyuyoruz.


Date: 02:51 PM - Şubat 24, 2021

Kategoriler:
Fındık

Milli gururumuz Türk fındıklarını ne kadar övsek az; bu yüzden, onları en yüksek kalite çikolatalarımız ve sanatsal işçiliğimizle taçlandırdık ve layık oldukları lezzet dünyasına taşıdık.

Türk Kahvesi

Bir Kahveli Kubbe’nin kırk yıl hatırı var desek bile, bir tane ile duramayacağınızı biliyoruz… O yüzden misafirlerinize bol bol ikram edin, bu güzelliği paylaşın.

Yer Fıstığı

Enerji veren yer fıstığı, Coco&Clavis çikolatasının kubbesi altında buluşunca ortaya inanılmaz bir lezzet şöleni çıkıyor. Damakta dağılan bu kalıcı tat, yediden yetmişe çok seviliyor.

Ceviz

Gücü ve heybetiyle ünlü ceviz ağacı, asırlarca yaşayabilir. İşte bu ulu ağacın kıymetli meyveleri, Coco&Clavis ustalarının özel tasarımı olan çikolata kubbelerinin altında hak ettiği mertebeye ulaşıyor.

Tahin

Çocukluğumuzun tadı, soğuk kış günlerinin pazar sabahlarında kokusunu aldığımız tahin, bu kez Coco&Clavis kubbeleri altında sizi bambaşka anılara sürükleyecek. Bu nostalji serüveninin eşi benzeri yok…