Coco&Clavis’te Kariyer

İşini keyifle yapan,

mutlu bir ekibin parçası olun.

Biz, çikolataya dair her şeyi çok seviyoruz. İstiyoruz ki, bizimle aynı zevki paylaşan ve işine tutkuyla sarılabilecek samimi, çalışkan, güzel fikirli çalışma arkadaşlarımız olsun. Ürünlerimizin lezzeti ve markamızın saygınlığı, ekibimizin gücünden beslenip büyüsün.

 

Aktif iş arayışındaysanız, çikolatacılıkta kariyer yapmak istiyorsanız veya çikolata sektöründe kariyer planlayan biriyseniz birlikte çalışabiliriz. Siz de bizimle aynı yolda yürümek isterseniz, açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. 

İnsan Kaynakları Sürecimiz
Sizi çağırıyor olabiliriz.

Ekibimizde yeni birine ihtiyaç olduğunda, ilgili departman için işe alım duyurusu yapıyoruz. Çikolatacılıkta kariyer yapmak istiyorsanız ilanlarımızı, kendi web sayfamızdan veya sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Tanışalım.

Görüşme aşamasında, bizimle uyum içinde çalışabilecek ve çikolata konusunda daha fazla şey öğrenmeye hevesli kişileri tercih ediyoruz; işin gerekliliğine göre, deneyim yılına karar veriyor veya yetiştirilmek üzere yeni mezun genç arkadaşlarımıza şans veriyoruz.

Gelişiminize katkı sağlıyoruz.

Aramıza katılmaya uygun bulduğumuz adayları artık resmen Coco&Clavis takımı içerisine katıyoruz ve işe alışma sürecine alıyoruz. Bu noktadan sonra, kariyer gelişiminize de katkı sağlayacak bir çalışma anlayışı ile yola birlikte devam ediyoruz.

Başvuru ve Açık Pozisyonlar

Size uygun olduğunu düşündüğünüz bir pozisyon açıldığında, lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize başvurun. Diğer iletişim sayfası ve info@cococlavis.com üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Şu anda açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. 

Başvuru Formu