Birbirinden lezzetli altı seçeneğiyle merak uyandıran küçük yaramaz lokmalıklarımız.

Bitter Çikolatalı ORMAN MEYVELİ TRUFF

Masalsı ormanların kırmızı ve sağlık bombası küçük meyveleri, bu kıtır Coco&Clavis çikolatalarının içinde sürpriz severleri bekliyor; mayhoş tadı ve üst notalarda gezen aromasıyla trüf çikolata deneyimi akıllara kazınıyor.

Beyaz Çizgili VANİLYALI TRUFF

Dünyanın en lüks baharatlarından biri olan vanilya ile hazırlanan küçük trüflerimiz, ikram ettiğiniz her bir lokmada bu seçkin ve yumuşak aromayı sevdiklerinizle paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Kakao Kaplı MOKA TRUFF

Kahvenin yanına en fazla yakışan şeyin çikolata olduğu aşikar; öyleyse onu neden Coco&Clavis trüflerinde birleştirmeyelim? Gerçek kahve tutkunları için tasarlanan Moka aromalı küçük trüflerimizin her biri adeta, “yenilebilir kahve”.

Bitter Çikolatalı PORTAKALLI TRUFF

Aromasıyla canlılık katan, neşe saçan Akdeniz meyvesinin çikolata ile zıt birlikteliği lezzet tutkunlarının favorisi. Her ısırıkta biraz daha insanı şaşırtan, akılda kalıcı ve heyecan verici bir seçim.

Bitter Çikolatalı HİNDİSTAN CEVİZLİ TRUFF

Her ısırıkta ağızda dağılan tropik bir hava akımı, sizi etkisi altına alacak. Bu özel trüf çikolata, dışındaki kıtır kıtır kaplaması, içindeki bembeyaz hindistan cevizi ile zıtlığın güzelliği tek lokmada birleştiriyor.

Beyaz Çikolatalı ANTEP FISTIKLI TRUFF

Güney Doğu Anadolu’nun efsane lezzeti, kendine has capcanlı yeşil rengi ve yumuşak dokusuyla Antep fıstığı; şimdi, onu bir de çikolata kaplamalı Coco&Clavis trüf çikolata yorumuyla tadın.